Новинки
  Про компанію
  Бренди
  ЗМІ про нас
  Представництва та партнери
  Контакти
  Корисні посилання
  Вакансії
  Корпоративний Блог
  Новини компанії
  Події компанії
  Консультації
  Магазин
  Колекція
  Презентер
Пошук по сайту  

Copyright 2006 Marcom
Розробка AMT, працює під управлінням CuteSITE
Про компанію
"Людина може досягти успіху у будь-якій справі, яку вона робить з безмежним ентузіазмом".
 
Саме ця фраза стала основоположною в житті засновника та ідейного натхненника компанії "Марком" - Іллі Гринберга.
Спільне українсько-німецьке підприємство «Марком» було засновано в 1992 році, на зорі розвитку ринку імпортного алкоголю в Україні.
 
Місія компанії – надання виняткового сервісу і задоволення попиту споживачів в якісній імпортній алкогольній і винній продукції, надаючи можливість вибору і отримання кращого співвідношення ціна-якість продукту
Наш професіоналізм і досвід в маркетингу і продажі алкогольних напоїв і вин повинні бути конкурентною перевагою для завоювання частки ринку і досягнення високої впізнанності брендів.
 
Компанія, будучи першопроходцем на цьому ринку, з гордістю може заявити, що це ми виводили і будували в Україні такі всесвітньо відомі бренди, як Hennessy, Marie Brizard багато хто з яких до цих пір знаходиться в асортиментному портфелі компанії.
 
І на сьогоднішній день СП Марком міцно займає одне з лідируючих  положень на ринку імпортного алкоголю і вин України. Ми лідери в категорії коньяків (Hennessy – 100% частка ринку), ми були першими і сьогодні є лідерами в категорії вин Нового Світу (Concha у Toro, Terrazas de Los Andes, Chateau los Boldos, Trivento, Don Pascual, Chateau St Michelle, Columbia Crest, Nederburg,  Zonnenbloem, Cloudy Bay, Peter Lehmann та інші) – більше 70%  частки ринку, ми маємо лідируючі бренди в категорії віскі – Феймос Грауз і Катті Сарк.
 
Наша філософія.
Філософія нашої компанії будується на робочих принципах ведення бізнесу, яким ми слідуємо і завдяки яким добиваємося успіху на ринку.
 • Ми за довгострокові і партнерські відносини з нашими постачальниками і клієнтами.
 • Ми є офіційним імпортером і дистриб'ютором продукції, що представляється нами на ринку.
 • Ми працюємо тільки на легальній основі, поставляючи до України лише сертифікований товар.
 • Ми працюємо тільки з якісними продуктами і якісними виробниками – наші бренди входять в 10 кращих в своїй категорії як мінімум в 40 країнах світу.
 • Ми не обдурюємо ні себе, ні споживачів - Ми продаємо лише той продукт, який самі споживаний із задоволенням.
 • Ми завжди аналізуємо продукт і співвідносимо ціну, – тільки чесне співвідношення «ціна-якість».
 •  Ми не боїмося складнощів – тому працюємо з новими брендами і новими категоріями. 
 • Ми вважаємо, що споживач повинен мати право вибору, придбаючи в Україні кращих світових брендів, як в демократичному сегменті, так і в сегменті преміум.
 • Ми просуваємо не продукт, а культуру споживання: ми готові навчати ринок.
 • Ми знаємо продукт: ми постійно проводимо лекції і майстер-класи як для співробітників, так і партнерів (менеджерів-закупників, барменів, офіціантів, сомелье), привертаючи до України представників компаній-виробників.
 • Ми піклуємося про збереження продукту – вина зберігаються на складах, де взимку і влітку зберігається температура на рівні 16С, а при постачаннях ми використовуємо спеціальні контейнери-рефрежератори, що оберігають продукт від перепадів температури.
 
Ми вже серед лідерів, але хочемо бути першими серед якісних імпортерів і дистриб'юторів. 
У наших найближчих планах - зміцнення позицій поточного асортименту і його розширення  за рахунок нових і цікавих для українського споживача брендів.
 
Структура компанії.
СП Марком імпортує продукт самостійно та займається дистрибьюцією по всій Україні.Ми працюємо як через власні  філії, так і за допомогою партнерів-дистриб`юторів.
 
Головний офіс знаходиться в Києві, де зосереджені всі служби компанії: маркетинг, відділи продажів по Києву, імпорт/сертифікація   і логістика, фінансові і бухгалтерські служби.
 
 Філії компанії розташовані у Донецьку, Дніпропетровську, Львові, Одесі,Севастополі та Харков.
 
У інших регіонах продажі проводяться через структуру дистриб`юторів з використанням регіональних представників на місцях.
 
Корпоративні клієнти.
Окрім дістріб`юциі алкогольної продукції і вин в роздрібні точки і заклади сегменту Хореки, наша компанія займається наданням сервісу, як для корпоративних клієнтів, так і для приватних осіб.
 
Серед наших постійних корпоративних клієнтів знаходиться Квазар-Мікро, Вабанк, іноземні посольства і консульства, ….
 
Для приватних осіб ми надаємо:
 • консультативні послуги з формування бару і винного льоху
 • консультації винного експерта
 • заходу щодо проведення презентації (і дегустації) продуктів для Вас і Ваших гостей
 • проектування і виготовлення винних льохів
 • продаж винного устаткування і аксесуарів;
 
Кадрова політика.
Співробітники Компанії є основою потенціалу СП «Марком». На сьогоднішній день наш персонал налічує понад 200 фахівців, що працюють як в Києві, так і в регіонах України.
 
Основним завданням політики управління персоналом є створення єдиної інтегрованої компанії, із стійкою корпоративною культурою і системою  єдиних для всіх співробітників корпоративних цінностей.
 
Наше завдання – створення міцного статусу і впевненості, як  співробітників, так і зовнішніх кандидатів в тому, що СП «Марком» - "переважний працедавець" на ринку праці.
 
СП Марком - це молода, перспективна команда, яка постійно проходить систему внутрішніх корпоративних тренінгів. Крок за кроком впроваджується і соціальна політика Компанії. Це і надання путівок за рахунок фонду соціального страхування, і система матеріального стимулювання кращих співробітників.


Интернет-магазин вина и крепкого алкоголя
  Новини компанії
26  січня  2012
18  листопада  2011
Специалист по премиальным винам из Южной Франции, владелец шести поместий, включая самые престижные терруары Лангедок-Руссильона, Жерар Бертран заслуженно был признан «Винодельней года в Европе» присуждаемой журналом Wine Enthusiast. »

   Опитування


Статистика