Новинки
  Про компанію
  Вакансії
  Вакансії у Києві
  Вакансії у регіонах
  Вакансії для студентів
  Корпоративний Блог
  Новини компанії
  Події компанії
  Консультації
  Магазин
  Колекція
  Презентер
Пошук по сайту  

Copyright 2006 Marcom
Розробка AMT, працює під управлінням CuteSITE
Вакансії

                 Співробітники Компанії є основою потенціалу СП «Марком». На сьогоднішній день наш персонал налічує понад 350 фахівців, що працюють як в Києві, так і в регіонах України.

Основним завданням політики управління персоналом є створення єдиної інтегрованої компанії, із стійкою корпоративною культурою і системою  єдиних для всіх співробітників корпоративних цінностей.

 
Наше завдання – створення міцного статусу і впевненості, як  співробітників, так і зовнішніх кандидатів в тому, що СП «Марком» - "переважний працедавець" на ринку праці.
 
СП Марком - це молода, перспективна команда, яка постійно проходить систему внутрішніх корпоративних тренінгів. Крок за кроком впроваджується і соціальна політика Компанії. Це і надання путівок за рахунок фонду соціального страхування, і система матеріального стимулювання кращих співробітників.


       Якщо Ви професіонал у своїй справі та бажаєте стати частиною нашої команди, будь-ласка, відправляйте своє резюме  з поміткою "вакансія", на яку претендуєте.

e-mail: hr@marcom-group.com

Контактний телефон: якщо у Вас є питання, будь ласка, направляйте їх за адресою: hr@marcom-group.com

Контактна особа: Директор з персоналу Михайло Притула


Интернет-магазин вина и крепкого алкоголя
  Новини компанії
26  січня  2012
18  листопада  2011
Специалист по премиальным винам из Южной Франции, владелец шести поместий, включая самые престижные терруары Лангедок-Руссильона, Жерар Бертран заслуженно был признан «Винодельней года в Европе» присуждаемой журналом Wine Enthusiast. »

   Опитування


Статистика